showLangSwitch Marka MPM | MPM | wyposażenie domu i kuchni, pielęgnacja, sprzęt AGD

MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją

Projektujemy i produkujemy sprzęt AGD - urządzenia bardzo dobrej jakości w zróżnicowanej cenie.

Od 30 lat obserwujemy zwyczaje i style życia Polaków. Oferujemy rozwiązania przemyślane i uszyte na miarę każdego gościnnego domu: m.in. suszarki do grzybów i owoców, chłodziarki do wina, wyciskarki wolnoobrotowe czy sprzęt do zabudowy kuchni o niestandardowych wymiarach.

Wiemy, że Polacy lubią spotykać się przy różnych okazjach. Czasem plotkujemy przy kawie i ciastkach, czasem zapraszamy rodzinę na kilkudaniowy obiad. Ponad 250 różnych produktów MPM sprawia, że przyjmowanie gości to radość i przyjemność zarówno dla zaproszonych jak i dla gospodarzy.

 

Urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków

Urządzenia do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń

Urządzenia do sprzątania domu

Urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała

Sprzęt dużego AGD, wolnostojący i do zabudowy

AGD nieelektryczne


 

Od momentu powstania firmy w 1989 roku, główną dziedziną działalności jest branża drobnego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 firma zadebiutowała na rynku w asortymencie dużego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.

MPM ożywia to co w Polakach najlepsze:                    ducha polskiej gościnności.
              Towarzyszymy i pomagamy Polakom                                     w pielęgnowaniu życzliwości,                                      otwartości i towarzyskości. 

MPM poza produkcją we własnej fabryce w Szczytnie, funkcjonuje także na zasadzie firmy OEM (Original Equipment Manufacturer), powierzając produkcję swoich wyrobów fabrykom zagranicznym. Przy czym dbałość o jakość wytwarzanych produktów stanowi główny priorytet firmy. Produkty z logo MPM sprzedawane są w całym kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Wszystkie objęte są 24-miesięcznym serwisem gwarancyjnym, a do dyspozycji klientów jest ponad 250 placówek serwisowych w całej Polsce.
Firma poszerza obszar swojej działalności zdobywając rynki zagraniczne. Dzisiaj produkty z logo MPM sprzedawane są również na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, Słowacji, Serbii i Rumunii. Strategia rozwoju MPM zakłada stałe ulepszanie oferty i dopasowywanie jej do potrzeb konsumentów. Kontrola jakości produktów oraz jakości obsługi i współpracy z partnerami handlowymi stanowi podstawę działań firmowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Zobacz