JAK SPRZĄTAĆ
W CZASIE EPIDEMII?

Zadbaj o swoje otoczenie.
Oddychaj świeżym powietrzem i ciesz się czystością.

Czyste, higieniczne mieszkanie to duży krok w stronę zdrowia i bezpieczeństwa. Szczególnie teraz, gdy więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach. Odkurzanie czy mycie powierzchni nie zlikwidują bakterii i wirusów, ale w znacznym stopniu ograniczą ich rozprzestrzenianie

  • Zwróć uwagę na poziom filtracji, jaki oferuje twój odkurzacz. Najlepiej, aby w systemie filtracyjnych znalazł się model HEPA13. Gwarantuje on skuteczność na poziomie 99,98%.
  • Odkurzaj podłogi co najmniej raz dziennie. Jeśli w twoim domu mieszkają zwierzęta – rób to częściej, wiosna to czas kiedy nasze futrzaki gubią sierść.
  • Pamiętaj o pozostałych powierzchniach, nie tylko o podłodze. Regularnie odkurzaj zasłony, meble tapicerowane, sufity, kratki wylotowe wentylacji.
  • Często wietrz mieszkanie, zapewniając cyrkulację powietrza.Do sprzątania używaj gumowych lub jednorazowych rękawiczek. Nie dotykaj nimi twarzy.
  • Podłogi myj z użyciem ciepłej wody i detergentu. Częściej niż zwykle wycieraj klamki, wyłączniki światła, blaty kuchenne.
  • Korzystaj z produktów jednorazowych – ściereczek, czyścików, ręczników. Powierzchnia tych produktów, wielokrotnie używanych, to doskonała pożywka dla bakterii i wirusów.
ODKURZACZ PIORĄCY
MOD-22
zdjęcie
sprawdź

Model wielofunkcyjny – odkurzanie na sucho i na mokro, pranie dywanów, tapicerki, zbieranie wody, mycie glazury, okien, terakoty i PCV. Zanieczyszczenia przechodzą przez 4 filtry – w tym filtr HEPA13 oraz wodę. To pewność, że zarówno powierzchnie jak i powietrze wokół jest idealnie czyste. Bogate wyposażenie w akcesoria. Możliwość stosowania szamponu antybakteryjnego.

ODKURZACZE WODNE

Technologia tego typu odkurzaczy gwarantuje, że kurz i inne zanieczyszczenia poddawane są kilkustopniowej filtracji. Poprzez filtr gąbkowy, HEPA 13 aż do zatapiania w wodzie. Powietrze wydostające się z urządzenia jest oczyszczone i odświeżone. Woda to filtr doskonały! Modele polecane są zwłaszcza alergikom i właścicielom psów lub kotów.

ODKURZACZE PIONOWE BEZPRZEWODOWE

 

Idealny pomocnik w odkurzaniu nie tylko podłóg, ale także powierzchni na wysokościach – sufitów, półek, karniszy. Dbaj o czystość w każdym zakamarku! Maksimum wygody dzięki braku przewodu i akcesoriom wymiennym. Podświetlane, łatwe w czyszczeniu szczotki, końcówki szczelinowe i okrągłe ułatwią codzienne porządkowanie. Twój odkurzacz zawsze pod ręką!

ODKURZACZE WORKOWE

Najbardziej popularny wśród rodzajów odkurzaczy – model workowy. Wybierz ten o maksymalnie skutecznym systemie filtrowania i najwyższej klasie reemisji kurzu. Dodatkowe funkcjonalności ułatwią pracę: sterowanie w rączce (MOD-28) czy cicha praca (MOD-32). Zwróć uwagę na worki na kurz – ich pojemność, dostępność, materiał wykonania, sposób zamykania.

ODKURZACZ BEZWORKOWY

Model nie wymagający użycia worka. Dzięki technologii CYCLONE SUCTION i systemowi filtracji, doskonale oczyszcza podłogi o każdej strukturze. Higieniczny zbiornik na kurz o pojemności 1,1 litra. Płynna regulacja mocy oraz obrotowe złącze rury ułatwiają codzienne sprzątanie.

MOD-25
zdjęcie
sprawdź