MPM agd S.A.

ul. Brzozowa 3
05-822 Milanówek

tel.: +48 22 380 52 00
fax: +48 22 724 70 00
e-mail: mpm@mpm.pl

Godziny otwarcia sklepu firmowego

od poniedziałku do piątku: 9.00 – 17.00. W październiku sklep czynny także w soboty: 03 i 17 pażdziernika w godz. 9.00 - 13.00.

W naszym sklepie stacjonarnym stosujemy zasady bezpieczeństwa, przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się  wirusów - rękawiczki jednorazowe oraz płyn dezynfekujący. Klientów prosimy o wizytę wyłącznie w maseczce ochronnej.

Zapraszamy do sklepu internetowego.

https://www.sklep.mpm.pl/

Działy

Dział sprzedaży
e-mail: sprzedaz@mpm.pl

Dział sprzedaży B2B
e-mail: ktarczynska@mpm.pl

Dział exportu
e-mail: export@mpm.pl

Dział marketingu
e-mail: marketing@mpm.pl

Dział e-sprzedaży
email: awojcicka@mpm.pl

Regionalni dyrektorzy sprzedaży

Krzysztof Płomiński
Katowice, Częstochowa, Czeladź, Mysłowice, Tychy, Zabrze, Bełchatów, Bielsko - Biała, Oświęcim, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Cieszyn, Zawiercie
tel.: 608 508 032
e-mail: kplominski@mpm.pl

Emil Osiadacz 
Białystok, Kutno, Łódź, Ostrołęka, Płock, Radom, Piaseczno, Warszawa, Włocławek,  
tel.: 784 031 965
e-mail: eosiadacz@mpm.pl

Regionalni kierownicy sprzedaży

Paweł Korfanty
Dębica, Krosno, Lublin, Przemyśl, Rzeszów, Zamość
tel.: 608 508 036
e-mail: pkorfanty@mpm.pl

Paweł Gryniewicz
Małopolska, woj. świętokrzyskie
tel.: 608 508 037
e-mail: pgryniewicz@mpm.pl

Bogusia Osiadacz
Trójmiasto, Słupsk, Grudziądz, Olsztyn, Warmia
tel.: 881 037 881
e-mail: bosiadacz@mpm.pl

Waldemar Byrka
Jelenia Góra, Legnica, Opole, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra
tel.: 608 531 030
e-mail: wbyrka@mpm.pl

Robert Kucharczyk
Mazury, Podlasie, woj. świętokrzyskie
tel.: 602 788 559
e-mail: rkucharczyk@mpm.pl

Przedstawiciele handlowi

Monika Michałowska
Mazowsze, Łódź
tel.: 662-202-738
e-mail: mmichalowska@mpm.pl

Izabela Szwedzka (zastępstwo czasowe Oskar Freliszka tel. 668 662 008)
Kalisz, Leszno, Ostrów Wlkp., Wrocław
tel.: 538-664-488
e-mail: izabelaszwedzka@mpm.pl

Paweł Łokociejewski
Wielkopolska, woj. lubuskie, woj. zachodniopomorskie
tel.:  600-947-837
e-mail: plokociejewski@mpm.pl